Reklama, www, stoiska targowe, fotografia. Wysoka jakość, niskie ceny.

projekty wydawnictw i skład

Mogę się pochwalić wieloma projektami wydawnictw książkowych i prasowych. Jeśli potrzebujesz „uszytego na miarę magazynu” lub książki – nie potrzebujesz szukać dłużej. Dzięki swojej wszechstronności i doświadczeniu, oferuję kompletny projekt, wraz z okładką, projektem typograficznym, obróbką zdjęć, ilustracjami i przygotowaniem do produkcji finalnej. W moim portfolio można znaleźć liczne projekty czasopism – zarówno branżowych, jak i skierowanych dla młodzieży i dzieci.

Strona graficzna czasopisma musi być dopasowana do oczekiwań czytelników – to oczywiste. Podstawę stanowi logiczny i czytelny przekaz informacji, wzbogacony o odpowiednie elementy graficzne, czy artystyczne. Spoglądając na rynek wydawniczy w Polsce nie sposób odnieść wrażenia, że osiągnięcie właściwej równowagi pomiędzy przekazem informacji a środkami estetycznymi stosowanymi w czasopismach to sprawa niełatwa. I to jest wrażenie słuszne.
Z wielką uwagą i szacunkiem traktuję wspomniane powyżej sfery: czytelność i wysoki poziom graficzny. Te same zresztą zasady dotyczą projektowania książek – mam w swoim dorobku książki o wybitnej treści, albumy i biografie. Włożyłem wiele pracy i pasji w to, aby te książki chciało się brać w ręce i poznawać. Tak traktuję wszystkie powierzone mi projekty.

© 2019 MATEUSZ STRYJECKI ideaextra.com

Theme by Anders Norén